Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Click aici pentru a afla mai multe detalii. ascunde mesajul
Site-ul sporturilor din România
Fotbal
Arbitri români delegați în UCL și UELRăzvan Păsărică / SportPictures.eu
15 Sep 2015

Arbitri români delegați în UCL și UEL

Ovidiu Hațegan și Marius Avram, împreună cu brigăzile lor, vor conduce în această săptămână partide din cupele europene.

Ovidiu Hațegan, ajutat de ”asistenții” Octavian Șovre și Sebastian Gheorghe, de arbitrii adiționali Alexandru Tudor și Sebastian Colțescu și de al patrulea oficial Radu Ghinguleac, va conduce partida Dinamo Zagreb - Arsenal din grupele Ligii Campionilor de miercuri, 16 septembrie, ora 21:45.

Marius Avram, ”asistenții” Valentin Avram și Vladimir Urzică, arbitrii adiționali Istvan Kovacs și Radu Petrescu și al patrulea oficial Mircea Orbuleț, au fost delegați la partida Viktoria Plzen - Dinamo Minsk din grupele Europa League, programată joi, 17 septembrie, de la ora 20:00. 

 

sursa: frf.ro

Alte știri din Fotbal