Stranieri
powered by Team Sales
Liga Campionilor: Cosmin Moţi, integralist pentru LudogoreţAleksandar Djorovic / Mediafax Foto
14 Sep 2016

Liga Campionilor: Cosmin Moţi, integralist pentru Ludogoreţ

Cosmin Moţi a fost integralist pentru Ludogoreţ Razgrad în remiza formaţiei bulgare din deplasare cu elveţienii de la FC Basel, scor 1-1, marţi, în grupa A a Ligii Campionilor.

Brazilianul Jonathan Cafu a înscris primul gol al partidei de pe arena St. Jakob-Park din Basel, în minutul 45. Steffen a egalat pentru gazde în minutul 80. Atacantul Claudiu Keşeru s-a aflat pe banca de rezerve a formaţiei bulgare.

Tot marţi, Andrei Prepeliţă a fost introdus pe teren în minutul 64 pentru FK Rostov, în înfrângerea din deplasare cu Bayern Munchen, scor 0-5, în grupa D a Ligii Campionilor.

sursa: mediafax.ro