Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Click aici pentru a afla mai multe detalii. ascunde mesajul
Site-ul sporturilor din România
Liga 1
powered by Panini
Liga 1: Programul etapelor 17-21Mihaela Bobar / SportPictures.eu
15 Nov 2018

Liga 1: Programul etapelor 17-21

Liga Profesionistă de Fotbal a anunțat programul și televizările etapelor 17-21 ale Ligii 1. Iată programul complet al partidelor ce vor fi transmise în direct pe canalele Look TV / Plus, Digi Sport și Telekom Sport:

Etapa a 17-a
Vineri, 30 noiembrie
Ora 17.30 CSM Politehnica Iași – ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 20.00 FC CFR 1907 Cluj – FC Voluntari
Sâmbătă, 1 decembrie
Ora 14.00 AFC Hermannstadt – CS Concordia Chiajna
Ora 20.00 FC Viitorul – FC Dinamo 1948
Duminică, 2 decembrie
Ora 17.00 U Craiova 1948 CS – AFC Dunărea 2005 Călărași
Ora 20.00 FCSB – CS Gaz Metan Mediaș
Luni, 3 decembrie
Ora 20.00 AFC Astra Giurgiu – AFC Botoșani

Etapa a 18-a
Marți, 4 decembrie

Ora 17.30 FC Voluntari – AFC Hermannstadt
Ora 20.00 FC Dinamo 1948 – FC CFR 1907 Cluj
Miercuri, 5 decembrie
Ora 17.30 CS Gaz Metan Mediaș – FC Viitorul
Ora 20.00 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – FCSB
Joi, 6 decembrie
Ora 14.00 AFC Dunărea 2005 Călărași – AFC Astra Giurgiu
Ora 17.00 AFC Botoșani – CSM Politehnica Iași
Ora 20.00 CS Concordia Chiajna – U Craiova 1948 CS
 

Etapa a 19-a
Sâmbătă, 8 decembrie

Ora 17.00 AFC Hermannstadt – FC Dinamo 1948 
Ora 20.00 FC CFR 1907 Cluj – CS Gaz Metan Mediaș
Duminică, 9 decembrie
Ora 14.00 CSM Politehnica Iași – AFC Dunărea 2005 Călărași
Ora 17.00 AFC Astra Giurgiu – CS Concordia Chiajna
Ora 20.00 FCSB – FC Viitorul
Luni, 10 decembrie
Ora 17.30 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – AFC Botoșani
Ora 20.00 U Craiova 1948 CS – FC Voluntari
 

Etapa a 20-a
Vineri, 14 decembrie

Ora 20.00 CS Concordia Chiajna – CSM Politehnica Iași 
Sâmbătă, 15 decembrie
Ora 14.00 FC Voluntari – AFC Astra Giurgiu
Ora 17.00 CS Gaz Metan Mediaș – AFC Hermannstadt
Ora 20.00 FC Dinamo 1948 – U Craiova 1948 CS
Duminică, 16 decembrie
Ora 14.00 AFC Dunărea 2005 Călărași – ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 20.00 AFC Botoșani – FCSB
Luni, 17 decembrie
Ora 20.00 FC Viitorul – FC CFR 1907 Cluj 
 

Etapa a 21-a
Miercuri, 19 decembrie

Ora 20.00 U Craiova 1948 CS – CS Gaz Metan Mediaș
Joi, 20 decembrie
Ora 17.30 AFC Botoșani – AFC Dunărea 2005 Călărași
Ora 20.00 AFC Astra Giurgiu – FC Dinamo 1948
Vineri, 21 decembrie
Ora 17.30 CSM Politehnica Iași – FC Voluntari
Ora 20.00 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – CS Concordia Chiajna  
Sâmbătă, 22 decembrie
Ora 13.00 AFC Hermannstadt – FC Viitorul
Ora 20.00  FCSB – FC CFR 1907 Cluj

Alte știri din Liga 1