Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Click aici pentru a afla mai multe detalii. ascunde mesajul
Site-ul sporturilor din România
Handbal
powered by Frisomat
Al doilea turneu din Liga Zimbrilor la startSportPictures.eu
03 Oct 2020

Al doilea turneu din Liga Zimbrilor la start

Mai sunt câteva ore până la fluierul primului meci al celui de al doilea turneu din Liga Zimbrilor, care se joacă la Sfântu Gheorghe.

Între 4-11 octombrie, cele două săli, Sepsi Arena și Kati Szabo, vor găzdui nu mai puțin de 36 de meciuri. Urmează o competiție care va ridica adrenalina la maximum si care va fi transmisă live pe TVR și pe platforma de live streaming tv.frh.ro.

 

Programul meciurilor este următorul:

Duminică 04.10.2020 11.00 AHC Potaissa Turda – CS Dinamo București TVR2

Duminică 04.10.2020 13.45 CS HC Buzău 2012 – CSA Steaua București, tv.frh.ro

Duminică 04.10.2020 16.30 CSM București – AHC Dobrogea Sud Constanța TVR1

Duminică 04.10.2020 19.15 CSM Reșița – AHC Dunărea Călărași,  tv.frh.ro

 

Duminică 04.10.2020 16.30 CSM Vaslui – CSM Făgăraș,  tv.frh.ro

Duminică 04.10.2020 19.15 CSM Focșani 2007 – CSU Suceava, tv.frh.ro

 

 

Luni 05.10.2020 13.45 CSU Suceava – AHC Potaissa Turda, tv.frh.ro

Luni 05.10.2020 16.30 AHC Dobrogea Sud Cța – CSM Focșani TVR2

Luni 05.10.2020 18.25* AHC Dunărea Călărași – CSM București TVR1

Luni 05.10.2020 13.45 CSM Făgăraș – CS HC Buzău 2012, tv.frh.ro

Luni 05.10.2020 16.30 CS Minaur Baia Mare – CSM Reșița, tv.frh.ro

Luni 05.10.2020 19.15 CS Dinamo București – CSM Vaslui, tv.frh.ro

 

Miercuri 07.10.2020 11.00 CSM Vaslui – CSU Suceava, tv.frh.ro

Miercuri 07.10.2020 13.45 CSM Reșița –SCM Politehnica Timișoara, tv.frh.ro   

Miercuri 07.10.2020 16.30 CS HC Buzău 2012 – CS Dinamo București TVR2

Miercuri 07.10.2020 18.25* CSM București – CS Minaur Baia Mare TVR1

 

Miercuri 07.10.2020 16.30 CSM Focșani 2007 – AHC Potaissa Turda, tv.frh.ro

Miercuri 07.10.2020 19.15 AHC Dobrogea Sud– AHC Dunărea Călărași, tv.frh.ro

 

Joi 08.10.2020 13.45 CSU Suceava – CS HC Buzău 2012, tv.frh.ro

Joi 08.10.2020 16.30 SCM Poli Timișoara   - CSM București TVR2

Joi 08.10.2020 18.25* CS Minaur Baia Mare – AHC Dobrogea Sud TVR1

Joi 08.10.2020 11.00 CSA Steaua București – CSM Reșița, tv.frh.ro

Joi 08.10.2020 13.45 AHC Potaissa Turda – CSM Vaslui, tv.frh.ro

Joi 08.10.2020 16.30 AHC Dunărea Călărași – CSM Focșani 200, tv.frh.ro

 

Sâmbătă 10.10.2020 11.00 AHC Dobrogea Sud – SCM Poli Timișoara TVR2

Sâmbătă 10.10.2020 13.45 CSM Focșani 2007 – CSM Vaslui, tv.frh.ro

Sâmbătă 10.10.2020 15.30* CSM București – CSA Steaua București TVR1

Sâmbătă 10.10.2020 18.15 CS HC Buzău 2012   - AHC Potaissa Turda tv.frh.ro

Sâmbătă 10.10.2020 13.45 CSM Reșița – CSM Făgăraș, tv.frh.ro

Sâmbătă 10.10.2020 19.15 AHC Dunărea Călărași – CS Minaur Baia Mare, tv.frh.ro

 

Duminică 11.10.2020 11.00 CS Minaur Baia Mare – CSM Focșani TVR2

Duminică 11.10.2020 13.45 CSM Făgăraș – CSM București, tv.frh.ro

Duminică 11.10.2020 16.30 CSA Steaua București – AHC Dobrogea Sud TVR1

 

Duminică 11.10.2020 13.15 CS Dinamo București – CSM Reșița, tv.frh.ro

Duminică 11.10.2020 16.00 SCM Poli Timișoara – AHC Dunărea Călăraș, tv.frh.ro

Duminică 11.10.2020 18.45 CSM Vaslui – CS HC Buzău 2012, tv.frh.ro

Alte știri din Handbal